logo piano
   
 
    HLAVNÍ STRANA
    PENZION
    CENÍK
    ONLINE REZERVACE
    FOTOGALERIE
    KONTAKT
bodik
     
bodik
    TIPY NA VÝLETY
bodik
 
PENZION PIANO ***  
Penzion Piano Foto
Booking Award 2018

Vážení hosté,

dovolte, abychom Vás pozvali do útulného Penzionu Piano situovaného v centru malebného Starého náměstí v hornickém městě Sokolově.

Penzion Piano byl vybudován náročnou rekonstrukcí historické budovy. Po jejím dokončení je Vám k dispozici 6 dvoulůžkových pokojů Standard a dva dvoulůžkové pokoje De Luxe s možností přistýlky s vlastním sociálním zařízením, vybavené televizí, telefonem, lednicí a Wi-Fi, která je ZDARMA. Pokoje nabízejí krásný výhled na náměstí s barokní kašnou. Snídaně Vám budou podávány dle Vašeho přání. Zdarma je možno využít až 7 parkovacích míst.

Penzion se nachází přímo v centru města Sokolova, vzdáleného 20 km od světoznámých lázní Karlovy Vary, 30 km od pohraničního města Cheb a 9 km od historického královského města Loket. V bezprostřední blízkosti Penzionu Piano se nachází restaurace Koruna, vyhlášený Jack Daniel ´s Pub, Mexická restaurace, čínská restaurace, stylové kavárny Falknov Bar a Hamster's a diskotéka Labamba.
V okruhu 50 metrů od penzionu můžete využít služeb kadeřnictví, kosmetiky, Turbo solária, pošty apod. V případě zájmu o výlety a turistiku doporučujeme využít služeb cestovní kanceláře F+K.

Neváhejte a využijte možnosti ubytování v nevšedním Penzionu Piano, kde Vás s radostí přivítáme a poskytneme Vám kvalitní služby v příjemném prostředí.Free Wi-Fi
 
ČESKY bod ENGLISH bod DEUTSCH bod
bod
Copyright © 2020, Penzion Piano. All Rights Reserved.

Penzion PIANO Sokolov v Sokolově hodnocení